Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Jakie rolety są godne polecenia?

Jakie rolety są godne polecenia?

Dzień dobry.

Czy polecacie karnisze metalowe? Mam wobec nich wątpliwości, lecz doszedłem do wniosku, iż do trudnych zasłon mogą okazać się doskonałym rozwiązaniem.

Bączeak

Posty: 9

 
Witam serdecznie. Sam niedawno stosowałem szyny sufitowe, ponieważ odległość, jaka była pomiędzy oknem a sufitem była bardzo niewielka. W sumie nie miałem możliwości, aby wybrać inne rozwiązanie, ale z perspektywy czasu muszę przyznać, że nie żałuję. Czasami warto zaryzykować i pozytywnie się zaskoczyć niż tkwić w błędnych przekonaniach, że takie szyny to coś nie dla nas :-)

Dosti

Posty: 11

 
Dzień dobry.

Nie mam wątpliwości, że każdy producent karniszy będzie dobry pod warunkiem, że do wykonania swoich produktów wykorzysta wysokiej jakości materiały. W mojej opinii warto zajrzeć do http://www.studio-dekor.pl, gdzie znajdziemy tylko najlepszych producentów.

Czerski56

Posty: 13

 
Hej. W sumie nie wyobrażam sobie, aby w domu nie zastosować karniszy, więc i Ty powinieneś pomyśleć o takim rozwiązaniu. Możesz powiesić na nich także firanki, jak i zasłony. Na pewno sam bym nie zrezygnował z karniszy, ale to Twoja indywidualna decyzja :)

roudee

Posty: 17

 
Witam serdecznie.

Nie byłem przekonany czy do mojego pokoju będzie pasował karnisz metalowy, natomiast prędko zweryfikowałem swój pogląd odwiedzając kolegę. Zastosował on karnisze z metalu w całym domu i wydają się one dość uniwersalnym rozwiązaniem nadającym Siudo zastosowania absolutnie wszędzie.

Programista

Posty: 11

 
Cześć. Chcąc uniknąć stosowania karnisza warto pomyśleć czy w naszym wypadku sprawdzą się szyny sufitowe. Tak było w moim mieszkaniu, gdzie odległość okna od sufitu była bardzo mała. Początkowo martwiłem się, jakie rozwiązanie będzie najlepsze, ale szybko udało mi się znaleźć rozwiązanie.

Adam74022

Posty: 20

 
Cześć.

Długo wahałem się czy szyna sufitowa będzie odpowiednim rozwiązaniem, aby powiesić na niej firankę. Kolega podsunął mi pomysł, aby wziąć szynę sufitową dwutorową, bowiem z jej wykorzystaniem mógłbym zastosować zarówno firankę, jak i zasłonę.

Poszedłem tym tropem i w rezultacie udało mi się kupić fajny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie :)

ARTyMM

Posty: 13

 
Witam.

Nie mam wątpliwości, że tylko sprawdzony producent karniszy jest w stanie zapewnić satysfakcjonującą jakość produktów. Znajomy nabył karnisze z nieco wątpliwego źródła i dziś narzeka, bo nie nadają się ona do zupełnie niczego zamiast do wymiany. Warto nie powielać takich błędów.

korasek

Posty: 20