Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

czyszczenie sodą

czyszczenie sodą

Szukam dobrej maszyny do oczyszczania powierzchni w trakcie prac remontowych, renowacyjnych. Zależy mi na czymś co będzie wydajnie pracować, charakteryzować się będzie faktycznie dobrą jakością. Wiadomo, że powszechnie stosuje się piaskarki, ale może macie coś sprawdzonego co można wybrać zamiast piaskowania?

Kruczek23

Posty: 1

 
Jak znajdziesz dobrego wykonawcę to właściwie masz pewność, że sodowanie dobrą maszyną da super efekty i sprawdzi się znacznie lepiej niż piaskowanie. Piaskarki dodatkowo się zacinają i na wykonanie oczyszczania trzeba jednak poświęcić znacznie więcej czasu.

Grabow12

Posty: 2

 
Jednak powoli krok po kroku to sodowanie u nas się zaczyna rozwijać i już kilka razy widziałem te maszyny, które mają oczyszczać sodą. Wiadomo, że jednak piaskarki nadal są wiodące na naszym rynku. Choć pewnie jak poszukasz to coś tam sensownego znajdziesz także pod tym kątem.

zoferek

Posty: 8

 
W mojej ocenie faktycznie będzie warto się zdecydować na usługę taką jak sodowanie, nawet jeśli będzie nieco droższa to efektywność wypada super.

Saradoonin

Posty: 3

 
Przy sodowaniu na pewno możesz liczyć na to, że taka usługa będzie dużo bardziej efektywna i wydaje mi się, że z takich propozycji warto skorzystać. Piaskowanie oczywiście daje efekty, ale nigdy nie będzie to wypadało tak dobrze jak oczyszczanie sodą, gdzie jednak te efekty będą wypadały znacznie

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Ja też szukałem opcji, dzięki której będzie się można przebrażnowić po Covid i obecnie mam w planach zakupić w leasingu maszynę SodaBlast Systems i zacząć się zajmować oczyszczaniem budynków soda. Wstępny rekonesenas w mojej okolicy pozytywny, klientów nie powinno brakować a praca wydaje się, że będzie spoko. Ogólnie więcej informacji o tym jak można zastąpić piaskarkę tym sprzętem https://www.sodablastsystems.pl/twojbiznes/.

Yuri20

Posty: 4